Najnowsze wiadomości

Prognozy dla polskiego lotnictwa w nowym roku

Rok 2013 może okazać się kluczowym dla polskich linii lotniczych. Po raz pierwszy w historii Lotu przewoźnik jest aż tak poważnie zagrożony przez przedstawicieli taniego latania. Powodem tego stanu rzeczy są głównie liczne promocje, a także bilety lotnicze po kilka złotych. Lot w tym...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Zwiedzaj świat z Lufthansą

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 21-03-2012

Tags: , , , , , , ,

0

LufthansaLufthansa uważana za jedno z największych towarzystw lotniczych na świecie cieszy się ogromną popularnością wśród pasażerów. Obecnie już w cenie 49 euro możemy kupić bilety lotnicze aż do 49 miast. Wszystkie loty odbywają się z Berlina. Między innymi z Lufthansą można zwiedzić dwa przepiękne włoskie miasta: Rzym i Mediolan. Dostępne są także bilety lotnicze do Birmingham a także do Moskwy.

Lufthansa oferuje pasażerom udogodnienia, komfort i luksus na pokładzie samolotów. Możemy skorzystać z opcji Lufthansa all inclusive, gdzie pasażerowie mają bezpłatne przekąski na pokładzie a także bagaż. Ponadto podobnie jak nasz rodzimy przewoźnik Lot tak Lufthansa pozwala uczestniczyć pasażerom w programie miles&more. Dzięki temu można zbierać mile wymienne na inne bilety lub nagrody. Pasażerowie lecący w czerwcu będą korzystać już z nowego portu lotniczego- Berlin Brandenburg. Opcja tanich biletów lotniczych z Berlina jest dobra także dla Polaków mieszkających na zachodzie naszego kraju. Dobre powiązanie siecią autostrad sprawiają, że dostaniemy się do niemieckiej stolicy bez większego problemu. Z innych polskich miast możemy skorzystać z opcji taniego latania.

LufthansaLufthansa otworzyła także wiele połączeń z Budapesztem. Obecnie jest to około stu połączeń z węgierską stolicą. Budapeszt uważany jest za Perłę Dunaju a także najpiękniejsze miasto Europy wschodniej. Decyzje o zwiększeniu liczby połączeń podjęto pod wpływem bankructwa linii lotniczej Malev. Dzięki temu inni przewoźnicy mieli otwartą drogę do portu lotniczego w Budapeszcie. Sprawą oprócz Lufthansy zainteresowały się także tanie linie lotnicze, głownie Ryanair i Wizz Air, które zwiększyły ilość lotów między Budapesztem a Warszawą i Krakowem.

Lufthansa ostatnio otrzymała nagrodę na gali od naszego portu lotniczego na Okęciu. Wyróżnienie przyznano za lądowanie zjawiskowe statkiem powietrznym. Lot Lufthansy został uznany za najbardziej prestiżowy w tym roku. Lądowanie miało uczcić 40 rocznicę lotów miedzy Warszawą a Frankfurtem.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X