Najnowsze wiadomości

Nowy Boeing 737-800 linii Enter Air wylądował w Warszawie

Linia lotnicza Enter Air nową polską nisko-kosztową linią czarterowa, której sieć połączeń obejmuje najpopularniejsze miejsca na wakacyjnej mapie Polaków. Linia działa od kwietnia 2010 roku, a więc jest bardzo młoda jak na doświadczony rynek Polski. rozpoczęła działalność...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Znów zasilona flota Lotu

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 07-03-2012

Tags: , , , , ,

0

LOTAbu utrzymać swoją pozycje na podniebnym rynku samoloty musza być stale modernizowane i unowocześniane. Taką zasadą kierują się także nasze polskie linie lotnicze, które w ostatnim czasie znacząco zaczęły zasilać swoją flotę. Obecnie armia Lotu została wzmocniona przez już czwarty Embraer 195. Samolot przyleciał do nas z Brazylii. Jego przeznaczeniem będzie obsługiwać połączenia miedzy europejskimi miastami, jednak trasy niezbyt dużym zasięgu. Pierwszy rejs odbędzie się do Kijowa. Lot na pokładzie Embraera zabierze ponad stu pasażerów.

Początkiem stycznia flotę PLL LOT zasilił także nowy Dreamliner. Nowy Boeing 787 zapewni pasażerom całkowicie inne oblicze podróży i duży komfort. Dreamliner jest wielkim odkryciem technologii. Nowa konstrukcja, dobre silniki, a także nowy lekki materiał, z którego wydostaje się mniej hałasu a także materiałów szkodliwych. W nowym samolocie Lotu będą dostępne aż trzy klasy: klasa biznes, klasa premium Economy a także klasa ekonomiczna. Z pewnością Lot może być dumny, gdyż jest pierwsza linią lotniczą w Europie, która będzie posiadała taki samolot. Taką okazję LOT wykorzystał aby zmienić wizerunek swoich samolotów. Nowo pomalowane samoloty nie mają na celu zerwać z tradycją do której Lot jest bardzo przywiązany. Wręcz przeciwnie dzięki temu w życie wejdzie nowy projekt. Połączenie tradycji z nowoczesnością, czyli dokładnie to co ma w planach nasz rodzimy przewoźnik.

Lot staje się coraz ważniejszym przewoźnikiem na podniebnym rynku. Oferuje liczne promocje, bogatą siatkę połączeń, a także podnosi komfort pasażerów. W tym roku zmienił także kilka połączeń w swoim rozkładzie. Rezygnuje z połączeń do Hanoi, gdyż te okazały się nieopłacalne w klasie biznes. Jednak w zamian zaczyna latać do Pekinu. Chiny od dawna funkcjonują jako duży ośrodek turystyczny ale także i biznesowy, stąd to połączenie będzie na pewno rentowne. Lot słynie także ze stałych promocji first minut i szalona środa, dzięki której oferuje połączenia po naszym kontynencie w bardzo niskich cenach.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X