Najnowsze wiadomości

4YouAirlines – aż 7000 biletów lotniczych

Nowa firma, która utworzyła się na polskim rynku lotniczym nie traci czasu i rusza na podbój pasażerów. Oferuje pulę 7000 biletów lotniczych, w cenie 47 złotych. Linia sprzedaje bilety aż na 16 różnych trasach europejskich. W tak atrakcyjnych cenach można kupować...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Zima z węgierskimi liniami lotniczymi

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 07-10-2011

Tags: , , , , , , , , , ,

0

WizzAirKoniec okresu wakacyjnego, naturalnie rozpoczyna przygotowanie do zimowych wojaży. Wielbiciele nart z utęsknieniem czekają na oferty linii lotniczych dzięki którym tanio pojada do kurortów, w których będą mogli uprawiać sporty zimowe. Linia lotnicza Wizz Air już w zeszłym sezonie narciarskim uruchomiła wiele pakietów dla snowboardzistów i narciarzy. Dzięki różnym pakietom taniej przewieziemy sprzęt zimowy. Poza tym WizzAir załatwia tańsze połączenia z portów lotniczych do różnych ośrodków narciarskich na naszym kontynencie.

Wizz Air od stycznia 2011 uruchomił z Poznania dodatkowe połączenia do Mediolanu i Pragi. 15 stycznia miał miejsce premierowy lot z Poznania do Mediolanu Bergamo. W ostatnich latach lotnisko Poznań-Ławica znacznie się rozwinęło. Ryanair 24 września obchodził w tym porcie lotniczym swoje szóste urodziny. Poza tym od listopada rozpoczyna loty z tego miejsca do Oslo, Rzymu i Barcelony. Nową ofertę z Poznania przedstawił także przewoźnik Jet Air.

Mediolan jest jednym z najpopularniejszych włoskich miast. W tym mieście znajduje się największe studio telewizyjne naszego kontynentu. Mediolan posiada wiele zabytków świeckich i sakralnych. Najważniejszym jest La Scala- najsłynniejszy teatr operowy świata. Po Paryżu Mediolan to główne centrum mody naszego kontynentu. Spacery po wąskich uliczkach to atrakcja i przygoda zapamiętana na bardzo długo. Bilety lotnicze do Mediolanu oprócz linii Wizz Air oferuje także Ryanair. Irlandzka linia oferuje wiele połączeń z Włochami. Między innymi jest to także Bolonia i najpiękniejsza europejska wyspa- Sycylia.

WizzAirObydwie tanie linie lotnicze mają swoją bazę na lotnisku w Mediolanie Bergamo. Jako przewoźnik Low cost linie stacjonują z dala od większych miast, po to by obniżyć kosz ty biletów lotniczych. Jednocześnie bukując bilet można zarezerwować sobie tani hotel a także dojazd do centrum miasta z lotniska.

Z pewnością niebawem ruszy również wiele ofert na podróże w czasie świąt i sylwestra. Konkurencja na rynku lotniczym sprawiła, ze linie walczą o klientów a ich głównym sposobem są liczne promocje i upusty na bilety lotnicze.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X