Najnowsze wiadomości

Niezapomniana podróż Ekspresem Lodowcowym

Wielu z nas chciałoby przeżyć niezapomnianą podróż do miejsca, które zapiera dech w piersiach. Takich bajecznych wrażeń dostarczyć może podróż Ekspresem Lodowcowym, który oferuje przejazdem jedną z najbardziej ekscytujących tras kolejowych na świecie. Odcinek...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Wczasy zimowe w Szwajcarii w easyJet

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze, Wczasy | Dnia 15-02-2012

Tags: , , , , , , , , ,

0

easyJetSzwajcaria to prawdziwy raj dla narciarzy. Alpy dysponują najlepszymi w Europie ośrodkami zimowymi. Szwajcaria nazywana jest mekką snowboardzistów i narciarzy. Przepiękna panorama miast, gwarancja śniegu, niezapomniane widoki. Szwajcaria posiada ponad 200 kurortów zimowych z możliwością uprawiania sportów i wypożyczenia sprzętu. Najbardziej znane miejscowości to Engelberg, podnóże Titilis, a także region Berner Oberland. Szwajcaria jest ogólnie bardzo przepięknym krajem, nie tylko na zimowe wczasy. Najbardziej znane miasta jak Genewa i Zurych a także przepiękna stolica Berno zachęcają do urlopu także latem. Ten kraj słynie z bardzo dobrych serów, produkcji czekolady a także piwa. Europa zachwyca się pewnością szwajcarskich banków i znanymi markami zegarków. O Szwajcarii zawsze wiele się mówi, a dopiero przyjazd tutaj zapewni nas że pozytywy słyszane o tym kraju to nie tylko legenda.

Bilety lotnicze w tańszej, zimowej cenie oferują linie easyJet. Zimowa wyprzedaż trwa. EasyJet z Polski lata głównie z portu lotniczego w Krakowie. Dysponuje nowoczesną, młoda i zmodernizowaną flotą. Obecnie easyJet wprowadził także nowy system rezerwacji miejsc, dzięki któremu pasażer może wybrać sobie na którym miejscu będzie siedział. Jest to akcja na razie chwilowa, jeśli się sprawdzi wejdzie na stałe w asortyment tej linii lotniczej. Poza tym easyJet funkcjonuje jako najbardziej ekologiczna linia lotnicza. Samoloty pokrywa specjalna powłoka, która zmniejsza ilość zużycia paliwa a także przedostawanie się zanieczyszczeń do powietrza. EasyJet wciąż zwiększa swoją siatkę połączeń. Bardzo często oferuje tanie bilety lotnicze do Paryża. Szczególnie oferta ciekawa jest wiosną, kiedy to odbywa się weekend mody w Paryżu. Paryż słynie z wielu zabytków, a przede wszystkim tłumy Europejczyków podążają do Paryża by zobaczyć najsłynniejsza budowlę naszego kontynentu- wieżę Eiffla.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X