Najnowsze wiadomości

Możliwość taniego latania w Air France

Air France to jedno z największych towarzystw lotniczych na świecie. Jednak aby pozyskać jak największą ilość klientów wprowadza w swoim systemie liczne zmiany, które sprawią, że bilety lotnicze będą jeszcze tańsze. Już teraz możemy zabukować bilet wyłączając bagaż rejestrowany,...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Tańsze loty w Lufthansie

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 29-11-2012

Tags: , , , , , ,

0

LufthansaNiemieckie linie lotnicze to jedne z największych towarzystw lotniczych na świecie. Obecnie wprowadziły kod zniżkowy na wyloty z Polski. Tanie loty oferowane są od końca listopada do stycznia. Dzięki promocji kupimy bilety lotnicze o 80 złotych taniej. Bilet ważny jest do 15 sierpnia, wiec już teraz z Lufthansą możemy zaplanować wczasy letnie. Podobne kody oferował Lot. Lufthansa należy do regularnych przewoźników, ale oferuje wiele ważnych promocji. Ponadto oferuje bardzo wysoką jakość usług. Lufthansa stworzyła specjalny poradnik dla swoich klientów, który ma pomóc w szybkim i sprawnym pakowaniu się. Bagaż jest zawsze dużym problemem dla podróżnych, szczególnie w tanich liniach lotniczych, które sprytnie pobierają pieniądze od pasażerów za dodatkowe walizki, mimo ze cena samego biletu lotniczego jest bardzo niska.

Nowe pomysł w Lufthansie

Lufthansa chce dopasować się do wymagań rynku. Można zauważyć, że coraz większą rolę odgrywają w nim tanie linie lotnicze. Lufthansa w przyszłości pragnie stworzyć przewoźnika low cost łącząc się z linią Germanwings. Dzięki temu przy niższych kosztach będzie mogła zaoferować tańsze połączenia, ponadto wykorzystując centralne lotniska zamiast portów lotniczych na peryferiach. Lufthansa wierzy, ze nowy pomysł zyska aprobatę, podobnie jak koncepcja Norwegian, aby mimo statusu przewoźnika low cost zaoferować bilety lotnicze do Nowego Jorku czy Tajlandii. Sytuacja na rynku lotniczym się zmienia, a linie lotnicze rozszerzają swoją działalność. Lufthansa posiada swój główny hub w porcie lotniczym nad Renem, w Polsce głównie lata z Warszawy.

Okęcie na zimę

Zarówno Lufthansa jak i inne linie lotnicze wprowadziły znaczące zmiany w sezonie zimowym. Obecnie lotnisko może pochwalić się aż 65 połączeniami do ponad 30 krajów Europy. Wiele połączeń zostaje wstrzymanych lub zawieszonych. Między innymi rzadziej polecimy do Nowego Jorku czy Brukseli. Inne porty lotnicze także zmieniają plany w związku z zimowym okresem, jednak obiecują, że wraz z wiosną wróci wiele połączeń.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X