Najnowsze wiadomości

Sycylia – wyspa między Europą a Afryką

Starożytne zabytki, wspaniała przyroda, wysokie góry opadające do morza, gaje oliwne i cytrusowe, migdałowce, palmy, łany pszenicy i bogate winnice. Swoje gleby zawdzięcza Etnie, najwyższemu i najbardziej aktywnemu wulkanowi. Najpiękniejszy widok na Etnę roztacza się ze średniowiecznego...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Tanie loty z Hamburga

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 05-11-2012

Tags: , , , , , , , ,

0

Air BerlinAir Berlin zajmuje drugie miejsce pod względem jakości tanich linii lotniczych. Wyprzedza ją tylko easyJet, uznana za najbardziej ekonomiczną i ekologiczną linie lotniczą. Air Berlin to niemiecki przewoźnik z hubem w Berlinie. W ostatnim czasie bardzo uaktywnił się także w Polsce, oferując wiele korzystnych połączeń z niemiecką stolicą. Możemy skorzystać z połączeń z portu lotniczego w Warszawie i Krakowie, a loty będą odbywać się aż trzy razy dziennie. Air Berlin oferuje także teraz nową propozycję, czyli tanie loty z Hamburga.

Z Hamburga do Tajlandii

Tajlandia to przepiękne miasto na południowym wchodzie Azji. Tajlandia inaczej nazwana jest państwem „uśmiechniętych ludzi”. Wszystko jest tutaj nietypowe a atmosfera przyciąga wielu urlopowiczów. Największym obszarem turystycznym jest tajlandzka stolica, czyli Bangkok. Bilety lotnicze do Bangkoku z Hamburga to tylko 1251 złotych. Air Berlin oferuje także tanie loty do Kula Lumpur. Air Berlin zaprasza do planowania wczasów w maju i czerwcu. Warto pospieszyć się z rezerwacją miejsc, gdyż bilety rozchodzą się bardzo szybko.

Tajlandia coraz bardziej popularna

Bangkok ze swoją nietypową atmosferą kusi coraz więcej linii lotniczych. Oprócz przewoźnika Air Berlin bilety lotnicze do Tajlandii zaczyna oferować Norwegian. Norweski przewoźnik do tej pory podróżował głównie po Norwegii, teraz oferuje bilety lotnicze do Nowego Jorku i Bangkoku.

Norwegian otwiera się na świat

Tanie linie lotnicze zwykle oferowały niskie ceny ale także niewielki zasięg podróży. Teraz zaczyna się to zmieniać. W związku z ogromnych zainteresowaniem dalekimi wczasami coraz chętniej wybieramy różne opcje urlopu. Air Asia, który jest również przewoźnikiem low cost, niestety nie poradził sobie z takim przedsięwzięciem i tymczasowo wycofał się z Bangkoku. Norwegian musi zmierzyć się nie tylko z dalekimi lotami, ale także ogromna konkurencję jaką stanowią regularni przewoźnicy na tych trasach. Możliwe, że za przykładem Norwegian pójdą inne tanie linie lotnicze. Przewoźnik poniekąd wyszedł naprzeciw oczekiwanym klientów, gdyż wielu mieszkańców Norwegii chętnie spędza wczasy w tajlandzkich okolicach.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X