Najnowsze wiadomości

Port lotniczy we Frankfurcie zaprasza do nowego Pirsu A-plus

Frankfurcki port lotniczy cztery lata czekał, aż w końcu się doczekał na swój nowy pirs A-plus. 800 m przedłużenie Terminalu 1 zostało oddane do użytku 10 października bieżącego roku Port lotniczy we Frankfurcie jest największym niemieckim lotniskiem i nawet budowany Willy Brandt,...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Różne promocje linii lotniczych

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 29-05-2013

Tags: , , , , , , , ,

0

PromocjaW lecie możemy znaleźć szczególnie dużo promocji i ofert na bilety lotnicze po całym kontynencie. Z okazji Dnia Dziecka Eurolot zafundował niespodziankę nie tylko najmłodszym towarzyszom ale także i ich rodzicom. Bilety lotnicze do Heringsdorfu możemy kupić już za 69 złotych. Loty będą realizowane z portu lotniczego w Warszawie, oczywiście 1 czerwca. Kto lubi słońce może skorzystać także z promocji easy jet, który oferuje tanie loty na Sardynię z Berlina. Sardynia to jedna z najładniejszych wysp na Morzu Śródziemnym, pełna gorącego słońca i wodnych atrakcji. Bilety lotnicze w easy jet możemy bukować korzystając z patentu krakowskiego.

Gdzie warto bukować bilety lotnicze?

Oczywiście w letnich promocjach nie może nas zawieść Ryanair, który oferuje tanie loty do z portu lotniczego w Katowicach na Costa Brava. Cena biletu lotniczego to tylko 180 złotych. Możemy także lecieć z Katowic, Bydgoszczy, Rzeszowa i Poznania jednak dopłacimy 26 złotych więcej. Ryanair oferuje także promocyjne ceny do Marsylii i na Majorkę. Ponadto za 134 złote Ryanair zabierze nas również do Wenecji- włoskiej perły, miasta na wodzie, którego zobaczenie jest marzeniem niejednego turysty. Lot oferuje sporo promocji w edycji Szalona Środa między innymi będą to Helsinki, Barcelona a także przeloty krajowe w atrakcyjnych cenach. Linie wizz air oferują tanie loty na Cypr także z Katowic. Węgierski przewoźnik otworzył nowe połączenie z Gdańska do Kristiansand. Przedstawiciele taniego latania jak Ryanair czy wizz air oferują bilety lotnicze do Londynu. Dużą popularnością cieszą się nawet krótkie wypady na weekend do tego słynnego miasta.

Lato z niskimi cenami

Coraz więcej pasażerów korzysta nie tylko z tanich lotów po Europie, ale także z podróży międzykontynentalnych. Latamy bardzo chętnie i często do Azji, poznając tamtejszą kulturę i obyczaje. Wciąż jednak kontynent europejski lubimy zwiedzać najbardziej o czym świadczą wciąż rosnące statystyki sprzedaży biletów lotniczych. Przedstawiciele taniego latania w szczególności rozszerzają siatki połączeń, a często cena biletu to jedyna parę złotych.

 

Podobnych stron szukaj w: Katalog Stron Seo i tu: Katalog stron.

Zakupy rób w tym Sklepie komputerowym

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X