Najnowsze wiadomości

Lot i Lufthansa – opłata za rezerwację miejsca

LOT w czasie restrukturyzacji wprowadził mnóstwo zmian. Niestety nie wszystkie są dobre dla pasażerów. Między innymi może wprowadzić opłaty za rezerwację miejsca w samolocie. Od 28 października planuje się wprowadzić nowy regulamin. Do tej pory taka rezerwacja była bezpłatna....

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Nowe trasy z portu lotniczego w Poznaniu

Autor Fly | Kategoria Informacje, Podróże | Dnia 27-06-2012

Tags: , , , ,

0

Zadar - DalmacjaZadar to najpopularniejsze miasto Dalmacji, które przez jedną z londyńskich gazet zostało nazwane centrum Adriatyku. Turystyka rozwinięta jest tu na ogromnym poziomie, co przekłada się na ilość hoteli a także miejsc wypoczynku i kurortu turystycznego. Zadar posiada stocznię, lotnisko a także port handlowy. Wcześniej miasto było głównie nastawione na gospodarkę. Turystyka rozwija się tutaj od stu lat. Z początkiem lat 90 powstało tu pierwsze biuro podróży, które istnieje do dnia dzisiejszego. Spędzając tutaj wczasy możemy zrobić wycieczkę w starożytność, gdyż znajduje się tutaj ogromne Muzeum Archeologiczne. Do największych atrakcji turystycznych zalicza się miedzy innymi rzymskie forum, pałace barokowe, arsenał, a także renesansowa loggia. Zadar posiada niebagatelne znaczenie także w transporcie. Pamiątką dla turystów od wielu lat jest tutaj przepyszny likier wiśniowy, który jest jednym z najpopularniejszych regionalnych trunków. Obecnie bilety lotnicze do Zadaru już na stałe sprzedaje Olt Expres. Polskie linie lotnicze dotąd oferowały tylko przeloty czarterowe do Chorwacji, jednak zainteresowanie Dalmacją jest tak ogromne, ze Zadar wszedł do siatki połączeń już na cały rok. Olt Expres oferuje to połączenia z Poznania.

Innym kolejnym kierunkiem z Poznania będzie Kopenhaga, realizowana przez linie lotnicze Sas. Oczywiście Sas oferował już wcześniej ten kierunek, jednak również cieszył się tak dużym powodzeniem, ze postanowiono zwiększyć liczbę połączeń aż do trzech dziennie. Sas oferuje także połączenia do Kopenhagi z Warszawy, Katowic i Gdańska. Z portu lotniczego w Gdańsku można także polecieć do Oslo i Sztokholmu. Sas cieszą się ogromną popularnością wśród pasażerów polskich a także pozostałej części kontynentu. Przewoźnik otrzymał tytuł najpunktualniejszych linii lotniczych na świecie w miesiącu kwietniu. Tym samym pokonał japońskie linie lotnicze, które piastowały kilka razy ten tytuł. Cały personel linii Sas dba o to by turyści czuli się wyjątkowo i komfortowo. Dzięki wprowadzaniu nowych rozwiązań pasażerowie cieszą się bezpieczeństwem, komfortem i luksusem.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X