Najnowsze wiadomości

Tańsze loty w Lufthansie

Niemieckie linie lotnicze to jedne z największych towarzystw lotniczych na świecie. Obecnie wprowadziły kod zniżkowy na wyloty z Polski. Tanie loty oferowane są od końca listopada do stycznia. Dzięki promocji kupimy bilety lotnicze o 80 złotych taniej. Bilet ważny jest do 15 sierpnia, wiec już...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Nowe samoloty Lotu promują Polskę na świecie

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 28-10-2011

Tags: , , , , , , , ,

0

PLL LOTPolskie linie lotnicze posiadają ponad 80- letnią tradycję. W czasie długiej i burzliwej historii pozyskały wielu klientów, stąd Lot jest numerem jeden wśród naszych rodaków, zarówno na trasach krajowych jak i zagranicznych.

Obecnie ma powstać nowy samolot Lot, który będzie promował nasz kraj wśród innych państw na naszym kontynencie. Na samolocie będzie widniał obraz kościoła Mariackiego a także sylwetka Chopina i Syrenki Warszawskiej. Pomysł związany jest z przewodzeniem naszego kraju w Radzie Unii Europejskiej. Na samolocie znajdują się największe symbole polskie, przypominające o naszej historii, tradycji i kulturze polskości. Na samolocie będzie widniał napis „ Porusz swoją wyobraźnię.” Całość ma być nawiązaniem do najnowszych trendów w sztuce, ale także przypominać o polskiej kulturze folkloru.

Polskie linie lotnicze dziennie wykonują około 120 rejsów. Dlatego nowy samolot będzie miał możliwość dotarcia do naprawdę sporej liczby odbiorców. LOT z roku na rok znacznie zwiększa przewożoną ilość pasażerów. Do Londynu przewozi 67 milionów pasażerów, do Paryża będzie to 58 milionów, natomiast do Brukseli 53 miliony turystów.

Lot będzie także brał duży udział w promocji Polski w czasie euro 2012 roku. Polskie linie lotnicze mają nadzieję, że to ważne wydarzenie pozytywnie wpłynie na rozwój turystyki w naszym kraju.

Lot w przyszłym roku pragnie także zmodernizować flotę wprowadzając nową kolorystykę. Na ogonach samolotów mają widnieć żurawie, które od początku istnienia tej linii są ich symbolem. Wszelkie działania marketingowe mają na celu podniesienia sprzedaży biletów lotniczych a także rangi Lotu wśród innych linii lotniczych. W przyszłym roku według doniesień zarządu jest także planowana prywatyzacja Lotu. Oddanie przewoźnika w prywatne ręce ma wynieść Lot na najwyższą pozycję, aby dorównać innym wielkim towarzystwom lotniczym na świecie. Lot przyciąga pasażerów licznymi promocjami jak szalona środa, first minut, czy programem lojalnościowym Miles&More.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X