Najnowsze wiadomości

AirBerlin – latać ekologicznie

Niemieckie linie lotnicze AirBerlin w ramach realizacji projektu „Ekologiczne latanie” „odchudzały” wszystkie maszyny typu A330. Zadanie polegało na zidentyfikowaniu i usunięciu niepotrzebnych przedmiotów znajdujących się na pokładach samolotów. Z badań wynikało,...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Nowa siatka Lufthansy

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 28-05-2012

Tags: , , , , , ,

0

LufthansaTopniejący śnieg oznacza także topniejące ceny w liniach lotniczych. Zostają wyprzedane bilety do narciarskich kurortów i w ofercie last minut można zdecydować się na wypad na pożegnanie zimy. W związku z nadejściem wiosny linie lotnicze starają się zachęcić pasażerów do wybrania właśnie połączeń danego przewoźnika. Konkurencja na rynku lotniczym jest także duża, że przewoźnicy musza nie tylko oferować niskie ceny za bilety lotnicze, ale także zadbać o komfort podróży. Wysokim komfortem i jakością usług od wielu lat odznacza się Lufthansa. Jest także bardzo popularnym przewoźnikiem w naszym kraju. W nowej siatce połączeń otwiera nowy rejs miedzy portem lotniczym w Krakowie a Dusseldorfem. Loty możliwe będą także z Poznania. Podróże realizowane są do końca czerwca, a wraz z tym połączeniem Lufthansa wprowadza promocje. Kupując bilet lotniczy do Dusseldorfu zbieramy punkty wymienne na nagrody bądź obniżki.

Z lotniska w Poznaniu Lufthansa otwiera także połączenia z Frankfurtem. Bilet lotniczy w dwie strony możemy kupić już za 399 złotych. Lufthansa często oferuje promocje a także kody zniżkowe, stąd mimo że jest regularną linia lotniczą warto podróżować tą niemiecką linią w niskich cenach.

Lufthansa posiada swój własny terminal w porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem. Już niebawem zostanie otworzone nowe lotnisko Berlin Brandenburg, które będzie bardzo zmodernizowane i unowocześnione. Pod sobą będzie miał trzy mniejsze porty lotnicze. Lufthansa wprowadziła także dla swoich pasażerów możliwość mobilnej odprawy. Dzięki temu przez telefon komórkowy turyści mogą załatwić wszystkie formalności związane z podróżą.

Ostatnio niemiecka linia lotnicza była narażona na straty w związku ze strajkiem kontrolerów ruchu lotniczego we Frankfurcie. Odwołano zostało sporo lotów, głównie właśnie samolotów Lufthansy. Domagano się wyższych płac a także polepszenia warunków pracy. Dodatkowo strajk został przedłużony, co spowodowało opóźnienia, odwołania lotów, które odbiły się głównie na niemieckim przewoźniku.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X