Najnowsze wiadomości

Hiszpański Spanair zbankrutował

W późnych godzinach wieczornych pod koniec stycznia, hiszpańskie linie lotnicze Spanair w oficjalnym komunikacie ogłosiły upadek firmy. Lakoniczna informacja brzmiała następująco: “W związku z brakiem przejrzystości finansowej na najbliższe miesiące firma postanowiła zakończyć...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Możliwość taniego latania w Air France

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 14-01-2013

Tags: , , , , , , , ,

0

Air FranceAir France to jedno z największych towarzystw lotniczych na świecie. Jednak aby pozyskać jak największą ilość klientów wprowadza w swoim systemie liczne zmiany, które sprawią, że bilety lotnicze będą jeszcze tańsze. Już teraz możemy zabukować bilet wyłączając bagaż rejestrowany, po znacznie niższych cenach. W nowej taryfie mini, możemy polecieć do czterech portów lotniczych: Marsylii, Nicei, Tuluzy a także na lotnisko Paryż Orly. Bukując w ten sposób bilet, nie możemy na razie wybrać miejsca na pokładzie. Usługa będzie dostępna dopiero przy odprawie. Ponadto pasażerom nie należą się mile, przyznawane przy zakupie biletów lotniczych. Od 6 lutego wejdzie prawie 60 połączeń po Europie właśnie w tej taryfie. Coraz więcej regularnych linii lotniczych korzysta z pomysłów taniego latania, aby pozyskać klientów. Podobnie zadziałała Lufthansa, która wspólnie z inną niemiecką linią lotniczą planuje zainaugurować tanie loty.

Promocje linii Air France

Francuskie linie lotnicze oferują sporo promocji także z naszej stolicy. Tutaj możemy liczyć na tanie bilety lotnicze do Paryża, Werony, Moskwy, Petersburga i Marsylii. Najtańszy bilet kupimy już w cenie 250 złotych. Air France to bardzo rozległa linia lotnicza, która zapewnia połączenia na prawie wszystkich kontynentach. Jej głównym portem lotniczym jest Charles de Gaulle. Flota tego przewoźnika to około 250 maszyn.

Wczasy w Paryżu

Oczywiście najbardziej obleganym połączeniem są tanie loty do Paryża. Francuska stolica nie ma sobie równych. Przede wszystkim słynie z wielu pałaców i muzeów, nazywana jest także miastem zakochanych. Hotele w Paryżu nie należą do najtańszych. Poleca się więc rezerwować noclegi na obrzeżach miasta. Paryż posiada specyficzną atmosferę, na którą wpływa wieża Eiffla, Katedra Notre Dame a także Luwr. Można znaleźć tu wiele dzielnic bohemy francuskiej, gdyż Paryż to najsłynniejsze w Europie miasto artystów. Oprócz linii Air France możemy polecieć do Paryża także tanimi liniami lotniczymi, wtedy jednak wylądujemy zdala od centrum, gdyż przedstawiciele taniego latania korzystają z portów regionalnych.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X