Najnowsze wiadomości

Irlandzka zmiana perspektywy

Do tej pory Ryanair nie zwracał kompletnie uwagi na potrzeby klientów. Traktował ich jak przysłowiowe worki ziemniaków, przez co podróż stawała się uciążliwa zarówno dla pasażerów jak i członków podniebnej załogi. Gdy już wszyscy porzucili nadzieję...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

Jeszcze tańsze linie lotnicze

Autor Fly | Kategoria Tanie Linie Lotnicze | Dnia 12-12-2011

Tags: , , , , , , ,

0

Trudno uwierzyć, ze ekspansja tanich linii lotniczych wpłynęła na zmiany u regularnych przewoźników. Pasażerowie coraz częściej korzystają z samolotów, a według statystyk niskobudżetowi przewoźnicy mają się coraz lepiej. Wśród naszych rodaków króluje Ryanair czy Wizz Air. Pozycja niskobudżetowych przewoźników wciąż wzrasta. Ludzie częściej niż na wygodę patrzą na niskie ceny. Tanie linie wybierają mniejsze porty lotnicze za to oferują transfer do hotelu czy centrum miasta. Regularni przewoźnicy to skórzane fotele, bogate menu pokładowe, dostęp do Internetu i szybka odprawa, za to wyższe ceny za bilety lotnicze.

Tanie linie lotnicze

Jednak popularność tanich linii lotniczych sprawiła, że regularni przewoźnicy również nie szczędzą promocji. Lufthansa, największy podniebny tyran zaoferowała kod zniżkowy, dzięki któremu kupimy bilety tańsze nawet o 90 złotych. Loty będą realizowane z polskich portów lotniczych do końca marca następnego roku.

Nie tylko Lufthansa obniża ceny. Również Lot zaniechał na ponad tydzień opłat za wystawienie biletów, co najbardziej zaowocowało w połączeniach krajowych, gdyż ta część stanowi główną proporcję ceny za bilet. Dzięki zniżce taniej kupimy podróże w taryfie first minut i szalona środa, jest to bardzo opłacalne szczególnie w czasie świątecznym i sylwestrowym.

Zniżki można doczekać się także w tanich liniach lotniczych. Wizz Air oferuje przystąpienie do wizz air clubu przez co możemy liczyć nawet na 20 procentową zniżkę. Podobnie Ryanair sprzedaje kart Mastercard Prepaid a tym samym unikamy wielu opłat które pobierają tanie linie lotnicze. Tanie linie realizują także loty łączone przez co z przesiadką lecz znacznie taniej możemy dostać się na wczasy.

Wiele linii lotniczych działa kompleksowo i oferuje tańsze hotele a także karty do wykorzystywania w różnych centrach rozrywki. Tak zdarzyło się w Locie, który oferuje połączenia z Popradem na narty. Przez linie lotnicze możemy skorzystać z taniego hotelu na Słowacji a także zniżek na wyciągach narciarskich.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X