Najnowsze wiadomości

Madryt w pigułce

O Hiszpanii można pisać długo i dużo. Wielu Polaków upodobało i ukochało ją sobie dość szczególnie. Wśród nich jestem i ja. Najczęściej ciągnie nas w jej nadmorskie tereny. Dla potrzebujących i spragnionych błogiego poleniuchowania sobie w promieniach słońca i na...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

British Airways – konflikt z pasażerem

Autor Fly | Kategoria Linie Lotnicze | Dnia 25-06-2014

Tags: , , , , , , , ,

0

Otyły pasażer - British AirwaysLinie lotnicze powinny wychodzić naprzeciw pasażerom, gdyż spora konkurencja sprawia, że klienci mają ogromny wybór. British Airways jest bardzo dobrą i cenioną firmą, jednak w ostatnim czasie podpadł jednemu z klientów. Pasażer miał bilet lotniczy do Francji, a podróżował z Chicago. Jednak linia nie pozwoliła mu wejść na pokłąd, gdyż jest zbyt otyły. Pasażer waży ponad 200 kilogramów i ma problemy z hormonami. Do Francji miał lecieć na leczenie. Rodzina klienta jest oburzona takim zachowaniem. Ten problem jest poruszany nie po raz pierwszy. Wiele linii lotniczych nakłada dodatkowe opłaty na zbyt otyłych pasażerów. Z kolei otyli pasażerowie uważają, że jest to dyskryminacja. Proces o dyskryminację wygrał pasażer linii Air France, któremu linia kazała dopłacić do biletu lotniczego z powodu wagi. Pasażerka mająca bilet lotniczy do Nowego Jorku leciała liniami Lot. Skarżyła się na sąsiedztwo otyłego pasażera, który zajmował połowę jej miejsca. Linie lotnicze nie wiedzą jak zachować się w danym przypadku. Narazić się na oburzenie grubszych pasażerów, czy znosić krytyczne uwagi niezadowolonych klientów z niewygody i braku komfortu.

British Airways – linia szanowana przez pasażerów

British Airlines znalazł się w niekomfortowej sytuacji, gdyż spięcie z otyłym pasażerem wywołało falę komentarzy, niekoniecznie pozytywnie wpływających na linię lotniczą. Przewoźnik ma główną siedzibę w Londynie. Jego historia sięga do 1919 roku. Linia lotnicza wciąż się rozwija i oferuje coraz to nowsze, ulepszone pomysły. Z portu lotniczego w Warszawie linai oferuje sporo promocji, między innymi bilety lotnicze do Londynu, Barcelony, Edynburga i Newcastle.

Usługi w liniach British Airlines

British Airlines zapewnia troskę i bezpieczeństwo pasażerom. Linia bardzo sprytnie połączyła dość przystępne ceny za bilety lotnicze z wysoką jakością usług. British Airways był jednym z pierwszych, który zaproponował pasażerom program lojalnościowy. W każdym porcie lotniczym, w którym linia oferuje loty, przewoźnik zapewnia wykwalifikowanych pracowników, którzy pomagają klientom. W British Airways możemy sami się odprawić, a także skorzystać z wielu zniżek, szczególnie ogromne pormocje oferowane są najmłodszym turystom. W przedziale wiekowym od 12 do 26, linia zapewnia aż 70 różnych miast, do których taniej możemy polecieć na kilku kontynentach. W Polsce linia oferuje na poczatku nowego roku „Dni odlotowych cen” kiedy możemy znależć mnóstwo ciekawych promocji.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X