Najnowsze wiadomości

Jeszcze tańsze linie lotnicze

Trudno uwierzyć, ze ekspansja tanich linii lotniczych wpłynęła na zmiany u regularnych przewoźników. Pasażerowie coraz częściej korzystają z samolotów, a według statystyk niskobudżetowi przewoźnicy mają się coraz lepiej. Wśród naszych rodaków króluje...

Zobacz więcej »

Twitter - Linie lotnicze

4YouAirlines – aż 7000 biletów lotniczych

Autor Fly | Kategoria Informacje, Linie Lotnicze | Dnia 29-08-2014

Tags: , ,

0

4YouAirlinesNowa firma, która utworzyła się na polskim rynku lotniczym nie traci czasu i rusza na podbój pasażerów. Oferuje pulę 7000 biletów lotniczych, w cenie 47 złotych. Linia sprzedaje bilety aż na 16 różnych trasach europejskich. W tak atrakcyjnych cenach można kupować przeloty do końca sierpnia. Aby zachęcić podróżnych linia oferuje w cenie biletu także ubezpieczenie przez cała podróż, a także zwiększenie limitu bagażu do 20 kilogramów. Pierwsze loty z portu lotniczego w Rzeszowie i Łodzi odbędą się w sezonie zimowym. Możemy kupić bilety lotnicze do Rzymu, Mediolanu, Brukseli, Dortmundu czy Barcelony. Mimo rozpoczęcia sprzedaży biletów, linia nie posiada jeszcze wszystkich certyfikatów, które pozwolą na przewóz pasażerów. Dlatego wspomagana jest przez Eurolot. Obydwie linie patrzą z optymizmem na przyszłość przelotów czarterowych. Według statystyk coraz więcej polskich turystów wybiera urlopy zagraniczne, a wczasy w ciepłych krajach popularne są nie tylko w sezonie letnim, ale także i zimowym. Eurolot także zaczynał od przelotów krajowych. Jednak później rozszerzył działalność także na oferty zagraniczne. Przede wszystkim łączył polskie porty lotnicze ze Słowacją i Chorwacją.

Szansa na zaistnienie na rynku lotniczym

Pojawienie się linii 4YouAirlines wzbudziło od razu wiele spekulacji. Rynek lotniczy jest przepełniony wieloma regularnymi przewoźnikami a także tanimi liniami lotniczymi. Dlatego trudno nowemu przewoźnikowi od razu zaistnieć na rynku. Obecnie linii 4YouAirlines brakuje wielu zezwoleń, stąd niektórzy sceptycznie podchodzą do zakupów biletów lotniczych, które są wyjątkowo tanie. Przeloty znajdziemy już w cenie 47 złotych. Z drugiej strony Eurolot firmuje nowego przewoźnika, a ta polska linia lotnicza cieszy się sporym uznaniem. Dobra jakość i ciekawe kierunki sprawiły, że linia ma coraz więcej klientów a siatka połączeń z roku na rok się powiększa. Dużą szansą dla 4YouAirlines jest także współpraca z lotniskiem w Rzeszowie i Łodzi. Obydwa porty lotnicze przeszły sporą metamorfozę, głównie dzięki tanim liniom lotniczym.

Skomentuj

Spam protection by WP Captcha-Free

X